New Business Specialist

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizację planów sprzedaży zgodnie z celami biznesowymi firmy
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert, kosztorysów i prezentacji sprzedażowych zgodnych z potrzebami klienta i standardami BUM
  • Ustalanie i negocjowanie warunków współpracy
  • Zarządzanie całym cyklem sprzedaży
  • Kontrola realizacji zleceń i aktywna współpraca z zespołem BUM
  • Chwalenie się dokonaniami w raportach podsumowujących Twoje sukcesy
  • Raportowanie do Dyrektora Handlowego.

Kogo szukamy?

  • Pasjonata, który wie co i jak, a na swoim koncie ma minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Charyzmatycznego handlowca, który zręcznie operuje sztuką negocjacji i umiejętnościami sprzedażowymi wykorzystując je do sprzedaży usług marketingowych
  • Sprytnego koordynatora z motywacją ukierunkowaną na odnoszenie sukcesów sprzedażowych
  • Specjalisty ceniącego sobie samodzielność, dokładność i terminowość
  • Dyplomatycznego fightera, który pracę z wymagającym klientem traktuje jak nowe wyzwanie
  • Wygadanego profesjonalisty, który poza nienaganną polszczyzną zachwyci klientów językiem angielskim (min. poziom B2)
  • Praktyka znającego bardzo dobrze aplikacje pakietu MS Office
  • Kierowcy kategorii B, który nie boi się poruszania po dużych miastach i jest gotowy do odbywania podróży służbowych

Możesz zwiększyć swoje szanse, jeśli:

  • Pracujesz w branży dłużej niż 2 lata
  • Realizowałeś duże i wymagające projekty, którymi możesz się pochwalić w portfolio
  • Masz doświadczenie w pracy w agencji marketingowej
  • Znasz drugi język obcy

A teraz – dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

  • Wiemy, że dobre narzędzia pracy to jej lepsze efekty, więc na start dajemy Ci komputer
    smartphone’a i możliwość korzystania z auta firmowego
  • Dbając o Twoje zdrowie dajemy Ci pakiet medyczny
  • Możesz na nas liczyć w kwestii rozwoju swoich umiejętności. Zdajemy sobie sprawę, że to priorytet i wspieramy działania wzbogacające wiedzę i podnoszące kwalifikacje
  • Nie lubimy za to korporacyjnej atmosfery, dbamy więc o przestrzeń na Twoją kreatywność
  • Lubisz czasem zaszyć się na home office? U nasz możesz!
  • Wychodzimy poza schemat, dlatego masz możliwość poszerzenia swoich kompetencji, zmiany stanowiska i przekwalifikowania się w ramach poziomego awansu
  • Nasze biuro to przestrzeń w nowojorskim stylu z widokiem na Odrę
  • Urodziny to dla nas prawdziwe święto, lubimy też wspólne integracje
  • Kochamy poranne rytuały, kiedy to do śniadania poza kapucziną smakujemy memiczny przegląd Internetu

Jeśli Twoim zdaniem pasujemy do siebie – zapraszamy do złożenia CV.

Brand You Much, zastrzega sobie prawo odpowiedzi wyłącznie do wybranych kandydatów.

Benefity

szkolenia i konferencje
pet friendly
pakiet medyczny
home office
wsparcie i mentoring

You had as at hello
czesc@brand
youmuch.pl