COOKIES

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

  

Appartme – Smart Home

Your home just got smarter!

Appartme
SMART HOME
WEB DESIGN
PACKAGING DESIGN

Dla Appartme zaprojektowaliśmy platformę e-commerce łączącą biznesową grupę docelową ze sklepem dla klientów indywidualnych. Strona mieści w sobie produkty z obszaru IoT i rozwiązania z sektora smart home. Pod kątem wizualnym nawiązuje w stylu do marki Appartme i tworzy spójną, efektywną i przyjazną dla użytkownika ścieżkę zakupową.

Zaprojektowaliśmy również etykiety i serię opakowań dla produktów Appartme. Kamera WiFi, czujniki otwierania drzwi i okien, wtyczka inteligentna, pilot alarmowy i wiele innych rozwiązań z sektora smart home. Projekt graficzny i zastosowana kolorystyka nawiązują do key visuala i identyfikacji wizualnej marki. Seria zaprojektowanych przez nas opakowań tworzy spójną całość, jasno sugerując odbiorcy, że ma do czynienia z całą linią produktów. Idealnie wkomponowuje się w design strony tworząc spójną identyfikację marki zarówno w przestrzeni online jak i w ramach doświadczenia klienta z samym produktem.