COOKIES

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

  

Baumit Klub

Zobacz jak contentowo ożywiliśmy program lojalnościowy Baumit Klub, opracowując nową strategię komunikacji wraz z dedykowaną sesją zdjęciową.

BAUMIT KLUB
CONTENT MARKETING
CREATIVE DIRECTION
CONTENT CREATION

Celem projektu było opracowanie angażującej strategii komunikacji dla programu lojalnościowego Baumit Klub, która zaktywizuje obecnych i zachęci nowych klientów marki do członkostwa. Po przeprowadzonej analizie konkurencji oraz szczegółowym audycie dotychczasowych działań marki, w idei kreatywnej postawiliśmy na bezpośrednie i humorystyczne komunikaty, które w kreatywny sposób prezentowały USP produktu.

W komunikacji wykorzystaliśmy zdobyte insighty na temat grupy docelowej, aby maksymalnie zindywidualizować przekaz, a co za tym idzie - budować wizerunek marki jako bliskiej wartością target group. Dedykowana sesja zdjęciowa w sposób nieszablonowy prezentuje objęte promocjami linie produktów Baumit. Sesja posłużyła jako contentowy fundament komunikacji dla kampanii promującej program lojalnościowy Baumit Klub. Poza materiałami wizualnymi oraz strategią komunikacji, przygotowaliśmy także spójne z marką i grupą docelową hasła do każdej z akcji promocyjnych oraz opracowaliśmy kompleksowo treści marketingowe komunikacji Baumit Klub, w tym broszurę prezentującą pełną ofertę programu lojalnościowego.