COOKIES

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

  

Jabra CEE Partner Conference

Let’s meet up 125 meters undergorund! Zobacz, jak stworzyliśmy niezapomniane międzynarodowe wydarzenie z galą rozdania nagród 125 metrów pod ziemią.

Jabra CEE Partner Conference 2023
Corporate Event
Creative Idea
Branding
Video Marketing

Celem projektu było stworzenie koncepcji kreatywnej dla kolejnej edycji Jabra CEE Partner Conference. Jako odpowiedzialni za stronę kreatywną i organizacyjną projektu - zadbaliśmy o każdy detal, aby zapewnić Jabra Yellow Team niezapomniane wrażenia.

Pierwsza konferencja po pandemicznej przerwie musiała być ponad wszystko wyjątkowa. Pracę zaczęliśmy od opracowania koncepcji kreatywnej eventu. Tematem przewodnim wydarzenia było hasło: “It’s time to meet up”. Koncepcja kreatywna zakładała połączenie technologicznej dyskusji z aktywnym udziałem partnerów biznesowych Jabry. Wisienką na torcie wydarzenia była uroczysta gala, na której marka podsumowała sukcesy roku 2022, a najlepsi Jabra’s Partners zostali wyróżnieni i nagrodzeni tytułem Partner Of The Year 2022. Opracowany przez nas key visual wydarzenia łączył w sobie korporacyjny minimalizm z nowoczesnym designem, w którym zastosowaliśmy aktualne trendy projektowania, m.in. poprzez wykorzystanie techniki hard grain.

W całości opracowaliśmy oprawę wizualną wydarzenia od elementów brandingowych na galę i konferencję, przez animację ekranów, na projekcie statuetki kończąc. Przygotowaliśmy stronę internetową wydarzenia wraz z aplikacją mobilną. Dzięki tym narzędziom prowadziliśmy komunikację z uczestnikami na każdym etapie organizacji wydarzenia. Dodatkowo przygotowaliśmy pakiet upominków powitalnych, które witały gości w pokojach hotelowych. Zadbaliśmy także o całe zaplecze techniczne i logistyczne, zarówno konferencji, jak i gali.

Ze względu na międzynarodowy zasięg gali jako miejsce realizacji eventu wybraliśmy Kraków, miasto doskonale skomunikowane, jak również uznawane za jedno z najpiękniejszych w Europie. Połączyliśmy 2 dni paneli dyskusyjnych ze zwiedzaniem historycznego Krakowa, uroczystą kolacją w jednej z najlepszych krakowskich restauracji oraz galą rozdania nagród, która odbyła się... 125 metrów pod ziemią w Kopalni Soli Wieliczka. Samo miejsce uroczystego wręczenia nagród było dla uczestników wyjątkowym doświadczeniem, jednak to nie wszystko - galę zwieńczyliśmy widowiskowym show skrzypaczki Agnes Violin.

Przebieg tej 3 dniowej konferencji zarejestrowaliśmy relacją reporterską.