COOKIES

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

  

Personnel Service

Połączenie nowoczesnego designu, zaawansowanych funkcjonalności i wielojęzycznej dostępności - zobacz jak stworzyliśmy stronę www i job board dla Personnel Service, czołowego dostawcy usług związanych z zatrudnieniem.

PERSONNEL SERVICE
UX/UI
WEB DESIGN

Celem projektu było stworzenie intuicyjnej, wielojęzycznej strony WWW, dedykowanej zarówno potrzebom biznesowym, jak i pracownikom i kandydatom. Działania rozpoczęliśmy od identyfikacji wymagań funkcjonalnych, aby lepiej zrozumieć potrzeby grup docelowych. Sprecyzowaliśmy funkcjonalności strony i opracowaliśmy architekturę informacji, która zapewniała klarowne wytyczne dla designerów. Zastosowaliśmy nowoczesne techniki projektowania i wzbogaciliśmy identyfikację wizualną marki o emoji i wyróżniające elementy graficzne. Zadbaliśmy również o wielojęzyczną dostępność strony, aby umożliwić obsługę klientów i kandydatów z różnych krajów.

Sercem projektu jest zaawansowany job board umożliwiający łatwą aplikację i wyszukiwanie ofert pracy za pomocą filtrów takich jak lokalizacja, wynagrodzenie, branża czy benefity. Zaimplementowaliśmy również ułatwienia dla rekruterów umożliwiające im identyfikację obsługiwanych przez siebie ofert pracy oraz łatwe wyszukiwanie otrzymanych aplikacji poprzez indywidualne ID.

Dzięki cyfryzacji procesu aplikacyjnego i zapewnieniu bogatej bazy ofert pracy, Personnel Service stało się centralnym punktem dla osób poszukujących zatrudnienia oraz dla firm poszukujących talentów. Unikalna identyfikacja wizualna, wzbogacona o nowoczesne elementy graficzne, wyróżnia stronę na tle konkurencji, jednocześnie wzmacniając obecność marki w świadomości użytkowników.