COOKIES

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

  

Pilot WP

Jeden pilot by wszystkimi rządzić, czyli historia o tym jak zrealizowaliśmy spot wizerunkowo-sprzedażowy dla Pilot WP. 

PILOT WP
Video Marketing
Creative Idea
Art Direction

Zakresem projektu było stworzenie contentu do kampanii video, której celem było zwiększenie świadomości marki oraz oferty produktowej, a także zachęcenie odbiorców do pobrania nowej aplikacji streamingowej na telewizory. Kluczowym zadaniem było wywołanie w odbiorcach potrzeby zakupu produktu, na którą odpowiada marka Pilot WP. Zrealizowany spot łączy w sobie nie tylko budowanie świadomości marki oraz jej pozytywnego wizerunku, ale przede wszystkim skupia się na celu sprzedażowym, jakim jest pozyskanie nowych użytkowników serwisu Pilot WP. 

Pracę rozpoczęliśmy od analizy otoczenia marki oraz grupy docelowej, identyfikując kluczowe punkty styku komunikacyjnego z target grupą. Następnie przystąpiliśmy do stworzenia 3 propozycji konceptu scenariusza, w których poprzez humorystyczny plot twist adresowaliśmy potrzeby klientów z ofertą Pilot WP. Po wyborze konceptu, przystąpiliśmy do prac preprodukcyjnych: od opracowania scenariusza, poprzez casting i dobór lokacji, na organizacji produkcji kończąc. Na potrzeby produkcji stworzyliśmy także branding (logo i animowane intro) dla 8 fikcyjnych serwisów streamingowych.

Po realizacji nagrań, w którym poza nadzorem byliśmy odpowiedzialni za organizację produkcji oraz planu- przystąpiliśmy do etapu postprodukcyjnego. Nasza praca obejmowała całościowy nadzór nad tym etapem, w tym: dobór muzyki i SFX, dobór lektora oraz nadzór nad montażem. Spot wzbogaciliśmy autorskimi animacjami brandowymi, które skrótowo prezentowały mechanizm oraz ofertę produktową marki Pilot WP.