COOKIES

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

  

SELENA Thermo Pro

Zobacz, jak zaprojektowaliśmy kampanię promującą innowacyjne rozwiązania systemowe Tytan Professional Thermo Pro, przeznaczone do ociepleń i termomodernizacji budynków.

SELENA THERMO PRO
360 CAMPAIGN
BRANDING
STRTEGY
PPC
WEB DESIGN

Znana i ceniona na rynku budowlanym marka Tytan Professional, wychodząc naprzeciw potrzebom opracowała innowacyjny system termomodernizacji, który pozwala szybciej ocieplać lub termomodernizować budynki oraz wpływa na oszczędność energetyczną na lata. Naszym zadaniem było stworzenie strategii wprowadzającej produkt na rynek – od brandingu, poprzez strategię komunikacji, na egzekucji kończąc.

Pracę rozpoczęliśmy od opracowania logo Thermo Pro, w którym postawiliśmy na znak nawiązujący do przeznaczenia produktu. Logo to połączenie znaku graficznego domu oraz fal symbolizujących ciepło. Kolorystyka brandingu to połączenie kolorów marki parasolowej Tytan Professional z dodaniem ciepłych odcieni pomarańczy. Adresując tym samym logo Thermo Pro do grupy docelowej.

Koncept kreatywny kampanii poparliśmy skrupulatną analizą rynku oraz grupy docelowej. Wnioski z analizy potwierdziły konieczność poprowadzenia komunikacji kampanii dwutorowo – oddzielnie do 2 segmentów grupy docelowej, do wykonawców oraz inwestorów.

Opracowaną strategię przełożyliśmy na USP oraz key visual kampanii, a następnie na wszystkie materiały digital - zarówno w projekcie strony www, na kanałach Social Media marki, jak i w kampanii Google Ads. Stronę www zaprojektowaliśmy pod najważniejsze potrzeby grup docelowych: użytkownicy mogli dowiedzieć się o korzyściach rozwiązań systemowych Tytan Professional Thermo Pro, skontaktować się bezpośrednio z doradcą za pomocą formularza kontaktowego, który służył do pozyskiwania leadów z kampanii.

Funkcjonalnością wykraczająca poza standardowe projektowanie kampanijnych stron www, był dedykowany kalkulator ocieplenia, dzięki któremu wykonawca mógł w szybki i łatwy sposób obliczyć szacunkowy koszt termomodernizacji z wykorzystaniem rozwiązania systemowego Tytan Professional Thermo Pro.