COOKIES

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

  

Need You Much

Benefity

szkolenia i konferencje
pet friendly
pakiet medyczny
home office
wsparcie i mentoring

Najczęściej zadawane
pytania FAQ

Jak wygląda proces rekrutacji?

Mamy kilka etapów, które zależne są od stanowiska. Modelowo składają się na nie: analiza zgłoszeń, pierwsza rozmowa kwalifikacyjna, zdanie rekrutacyjne dla wybranych kandydatów, feedback do zadania i/lub rozmowa na temat warunków zatrudnienia.

Czy mogę aplikować na więcej niż jedno stanowisko?

Jak najbardziej, jeżeli masz spektrum kompetencji, które odpowiadają na więcej niż jedno z naszych ogłoszeń, to zapraszamy do aplikowania.

Jakie są możliwości zatrudnienia – rodzaje umowy?

Zatrudniamy pracowników na umowę o pracę lub kontrakt B2B. Studentów również na umowę zlecenie.

Czy mogę pracować 100% zdalnie?

Ze względu na zespołowy charakter naszej pracy, na tę chwilę umożliwiamy pracę hybrydową. Możesz pracować zdalnie do 50% dni roboczych w miesiącu.

Jakich ludzi szukacie?

Jeżeli chcesz zobaczyć kogo aktualnie poszukujemy – zerknij na listę stanowisk w sekcji powyżej. Niezmiennie jednak poszukujemy ludzi otwartych, odpowiedzialnych, pasjonatów swoich dziedzin nie bojących się wyzwań i tych, którzy nie lubią chodzić utartymi ścieżkami marketingu.

Jak dbacie o rozwój pracowników?

Zapewniamy szkolenia i materiały edukacyjne adekwatne do profilu stanowiska. Realizujemy sesje feedbackowe, spotkania kompetencyjne i mentoringowe. Uczymy się od siebie nawzajem. Otrzymasz również plan ścieżki kariery dopasowany do twojego stanowiska.

Nie ma ofert pracy na moje stanowisko, co teraz?

Aplikuj! Jeśli nie znalazłeś oferty na swoje stanowisko napisz na czesc@brandyoumuch.pl. Jeżeli będziemy poszukiwali osoby o twoim profilu kompetencji na pewno damy znać :)

Czy rekrutujecie stażystów?

Jesteśmy otwarci na taki rodzaj współpracy. Jeżeli czujesz, że będziesz wartościową częścią BrandYouMuch napisz do nas na czesc@brandyoumuch.pl.

Nie udało się za pierwszym razem, czy mogę aplikować ponownie?

Jak najbardziej, jeżeli w między czasie zdobyłaś/zdobyłeś nowe doświadczenie zawodowe i podniosły się twoje kompetencje zapraszamy do rekrutacji. Jeżeli zmieniłeś profil zawodowy to również :)