COOKIES

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

  

Atlantic Worldmaster
Original Heritage

Czas mija, ale są takie rzeczy, które pozostają niezmienne. Atlantic Worldmaster Original Heritage - ta historia wydarzyła się naprawdę.

1066%
Engagement na profilach SoMe marki
ATLANTIC WORLMASTER ORIGINAL HERITAGE
360 CAMPAIGN
VIDEO
SOCIAL MEDIA
WEB DESIGN

Kampanię digitalową dla Atlantic Worldmaster Original Heritage oparliśmy o wartości silnie związane z grupą docelową. Tradycja, historia i rodzina stały się fundamentem naszej opowieści o produkcie. Strategia kampanii obejmowała koncepcję komunikacji w tym key visual, landing page, social media, influencer marketing, dedykowane video oraz kampanie medialne.

Video, które stworzyliśmy dla Atlantic Worldmaster Original Heritage to prawdziwie sentymentalna podróż w czasie. To historia kierowana do odbiorców głęboko zakorzenionych w tradycji, inspirowana prawdziwą opowieścią. Opowieść o niezawodności pierwowzoru to główna inspiracja kampanii oraz fabularnej reklamy. Z narracji jasno wybrzmiewa komunikat, że Worldmaster Original Heritage to przedmiot będący katalizatorem wspomnień, który przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Nie tylko podkreślamy ponadczasowe wartości grupy docelowej, ale również osadzamy Original Heritage jako nieśmiertelny atrybut, którzy towarzyszyć może również współczesnym bohaterom.

Wyświetlenia - Google Ads
7 630 691
Łączna liczba wyświetleń reklam
Interakcje - Google Ads
156 429
Łączna liczba interakcji z reklamami
Wyświetlenia - SoMe
1 609 713
Wyświetleń komunikatów kampanii
Interakcje – SoMe
170 175
Łączna liczba interakcji na profilach SoMe marki
Click Through Rate - SoMe
3,48%
Średni CTR kampanii