COOKIES

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

  

Elektrownia Powiśle

Web design dla Elektrowni Powiśle - przestrzeni, w której historia i nowoczesność spotykają się w jednym punkcie.

ELEKTROWNIA POWIŚLE
WEB DESIGN
UX
UI

Projekt nowej strony Elektrowni Powiśle oparliśmy o wyjątkowy charakter tego miejsca. Od samego początku zależało nam na tym, aby pokazać jej współczesną funkcję oraz historyczny, postindustrialny charakter. Łącząc dobre praktyki UX’owe, skrupulatnie dobraną typografię i autorski layout stworzyliśmy kompleksowy i unikatowy projekt, który płynnie łączy się z rzeczywistym doświadczeniem tej wyjątkowej przestrzeni.

SNAPSHOTS

Projekt strony w swoim założeniu miał spełniać wiele funkcji jednocześnie. Zapewnić użytkownikom kontekst informacyjny, być miejscem do promocji wydarzeń i ofert, umożliwić wynajem przestrzeni czy promocję konkretnych produktów ze sklepów. Strona miała pozwolić użytkownikom na pozyskanie informacji o aktualnościach, ofertach i wydarzeniach, pokazać portfolio sklepów i restauracji, uzyskać do nich kontakt, a nawet umożliwić przegląd dań z menu dostępnych na miejscu konceptów gastronomicznych.