COOKIES

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

  

TECHSETTER Magazyn online

Portal informacyjny łączący wiedzę biznesową i technologiczną z dziennikarskim zacięciem opiniotwórczym.

70%
użytkowników czyta w całości treści publikowane na portalu
+4,84%
średni Engagement Rate profilu SoMe portalu
TECHSETTER
BRANDING
CONTENT
PR

Projektując identyfikację wizualną i strategię komunikacji dla techsetter.pl świadomie porzuciliśmy polskie standardy. Na warsztat wzięliśmy najlepsze czasopisma technologiczne na świecie, ponieważ techsetter to więcej niż content i znacznie więcej niż marketing. Teksty na portalu tworzymy łącząc wątki biznesowe z odważnym zacięciem opiniotwóczym.

Technologia i nauka to coś więcej niż gadżety. Techsetter oddaje im głębię, którą zgubiły kalki i klisze, nędzne clickbaity i cienki komentarz. W efekcie powstają szczegółowe testy i wnikliwe recenzje, poradniki zakupowe i błyskotliwe felietony. Do wybranych tekstów przygotowujemy autorskie grafiki. Stockowe zdjęcia nie mają tu wstępu - techsetter to portal z osobowością. Stworzyliśmy również cyfrowy magazyn. Przygotowany z myślą o nieliniowej lekturze w warstwie wizualnej nawiązywał do najlepszych tradycji semi-pro-zinów, przełamując je minimalizmem i współczesnym charakterem. Tak jak nowe technologie – zaskakuje i zadziwia.

Techsetter.pl - czytelnicy
20 000
średnia liczba unikalnych czytelników miesięcznie
Techsetter.pl - publikacje
Ponad 1000
opublikowanych treści na portalu
Facebook – fani
31 350
łączna liczba aktywnych fanów na profilu marki
YouTube - kanał
5 lat
prowadzenia kanału na YouTube
YouTube – filmy
Ponad 75
video recenzji na kanale